persian aikido
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

مصاحبه با آقای کوین آنانگست تهیه کننده Microsoft

مصاحبه با آقای کوین آنانگست تهیه کننده Microsoft Empty مصاحبه با آقای کوین آنانگست تهیه کننده Microsoft

پست  amir_king الأربعاء مارس 23, 2011 4:11 am

مصاحبه با آقای کوین آنانگست تهیه کننده Microsoft
ارسـال شده توسط Lord Rayden در3 روز پيش

موفقیت کنترلر حسی Kinect خود Microsoft را هم شگفت زده کرد. فروش این دستگاه حتی از پیش بینی های این کمپانی هم فراتر رفت و به قدری رسید که Kinect به عنوان سریع ترین فروش در بین تمام سخت افزارهای عرضه شده تا کنون دست یافت و رکوردش در کتاب گینس هم ثبت شد. فروش 10 میلیون نسخه ای این کنترل که روزانه چیزی حدود 133 هزار دستگاه بوده، همه را شگفت زده کرد و حتی موجب افزایش فروش Xbox 360 هم شد. بازی هایی هم که در TGS امسال برای این دستگاه معرفی شدند، آینده خوبی را برای آن نشان می دهند و می توان امیدوار بود که در آینده بازی های جذاب تری را برای این کنترلر عرضه خواهد شد. با توجه به این مسائل سایت CVG مصاحبه ای را با آقای کوین آنانگست (Kevin Unangst) که تهیه کننده کمپانی Microsoft است، انجام داده که ما هم نظر شما را به آن جلب می کنیم.

CVG: همه دیده اند که گوشی های Windows Phone 7 شبکه Xbox Live را هم به همراه خود دارند. قصد شما از تکامل و همگرایی این محصولات با هم چه بوده است؟

آنانگست: اولین هدف این بود که شبکه Xbox Live را روی پلتفرم های دیگر هم عرضه کنیم. همین طور کاربرها بتوانند Achievementها، دوستان و سایر امکانات Xbox Live را به همراه داشته باشند. بیشتر این قابلیت ها در بازی ای مانند Fable Coin Golf نمایان می شوند. بازی با نسخه کنسولی خودش بسیار هماهنگ است و بازیکنان می توانند فعالیت هایی که در این بازی انجام می دهند را به بازی اصلی انتقال دهند. به نظر من، این تازه قدم اول برای این کار بود و همیشه قدم اول بسیار مهم است. در اکثر مواقع ما به چیزهای بسیار زیادی درباره این موضوع فکر می کنیم. ما قبلا کنفرانس های ویدیویی را به وسیله Kinect نشان دادیم و حالا قصد این را داریم که بتوانیم اطلاعات Kinect را به Windows Phoneها هم انتقال دهیم. ویدیوئی که ما اقصد ارائه آن را داریم، با کمک Kinect کارهای جالبی روی WPها انجام خواهد داد. مثلا شما به وسیله Kinect تشخصیص داده می شوید و آواتارتان برای کاربر WP نمایش داده می شود.

CVG: فکر می کنید که سرانجام بتوانید "Live در همه جا" را که آقای بیل گیتس (Bill Gates) وعده آن را در سال 2006 داده بود را به ارمغان بیاورید؟

آنانگست: فکر کنم هم اکنون شروع این کار را مشاهده می کنید. ما همیشه ایده هایی داریم که به وسیله آن بتوانیم پلتفرم هایمان را ارتقاء بدهیم. ما تمام آن چیزهایی را که قبلا گفته بودیم را عملی کردیم و این نشان می دهد که ما تمرکزمان را از دست ندادیم. ما همیشه سعی کردیم که کنسول خودمان را به جلو هدایت کنیم. Kinect یک کریسمس و فصل تعطیلات رویایی را پشت سر گذاشت. همین مسئله ما را هم غافلگیر کرد، اما این دلیلی شد که ما برنامه ریزی های بیشتری برای عرضه بازی های مختلف برای آن داشته باشیم. به همین دلیل با بازیسازان بزرگ همکاری کردیم تا آن ها بتوانند بازی های خوبی برای Kinect بسازند. استودیوهایی مانند Twisted Pixel و افرادی مانند تیم شیفر (Tim Schafer) بازی های رویایی خودشان را قرار است برای Kinect خلق کنند. همین طور بازی هایی هم برای خود کنسول ما در دست ساخت است که قسمتی از آن ها برای برنامه Summer of Arcade در نظر گرفته شده است. به زودی بازی هایی مانند Angry Birds و Plants vs. Zombies برای Xbox 360 عرضه می شوند و همینطور خود Microsoft Game Studios هم بازی هایی برای عرضه دارد. برای WPها هم Halo Waypoint را راه اندازی کردیم. به وسیله WP می توانید با دوستانتان در ارتباط باشید و کارهای مختلفی را در آن محیط انجام دهید. همچنین ما می خواهیم یکی از بزرگترین بازی های استراتژی را دوباره عرضه کنیم. Age of Empires Online بازی بسیار خوبی است و استودیوی بازیسازی Gas Powered Games هم چیزهای خوبی را برای این بازی خلق کرده است. المان هایی که این بازی را بزرگتر از قبل هم می کند. باز هم برای PC بازی Fable III را داریم که به صورت 3D عرضه خواهد شد. ما برای تمام پلتفرم هایمان برنامه ریزی داریم و همیشه سعی می کنیم آن ها را رو به جلو هدایت کنیم.

CVG: برای بازیکنان حرفه ای Xbox 360 چه چیزی را برای امسال در دست دارید؟

آنانگست: بازیکنان حرفه ای از همان ابتدا با ما همراه بوده اند. بازی هایی مانند Gears of War 3 را داریم. همچنین قسمت های اختصاصی ای داریم که فقط در نسخه Xbox 360 بازی های Homefront و Batman: Arkham City قرار دارند. البته هنوز عنوان های دیگر هم هستند که در آینده معرفی خواهند شد. من خودم یک بازیکن حرفه ای هستم و فکر می کنم امسال سال پر باری باشد.

CVG: بازی Gears of War را برای امسال چگونه می بینید؟

آنانگست: این نسخه یکی از بهترین Gears of Warها خواهد بود. یک بازی بزرگ و عنوانی Blockbuster. همچنین یک عرضه بزرگ هم برای ما خواهد بود. خودم قسمت Team Deathmatch این عنوان را بازی کردم و می توانم بگویم که بسیار هیجان انگیز بود. به نظر من که بازی بزرگی خواهد بود و می تواند بازیکنان بیشتری نسبت به Halo و Call of Duty را به خودش اختصاص دهد.

CVG: بازی های حرفه ای برای بازیکنان حرفه ای Kinect هم در دست ساخت دارید؟

آنانگست: بازی های حرفه ای مختلفی در راه هستند. بازی هایی مانند Child of Eden و The Gunstringer را فعلا به نمایش در آوردیم و در آینده هم بازی های بیشتری به نمایش در خواهند آمد. هنوز مدت زیادی از عرضه Kinect نمی گذرد. ما بازی هایی پر فروشی مانند Dance Central و Kinect Sports را برای آن داشتیم. ما قصد نداریم که فقط همین بازی ها را به همراه یک مشت Add-Ons برای Kinect عرضه کنیم. ما قصد داریم تا با عرضه بازی های مختلف تجربه های جدیدی به بازیکنان بدهیم. ما قصد داریم تا در بازی های Kinect قابلیت فرمان صوتی، تشخیص صورت بازیکن و... را قرار دهیم. چیزهایی که Kinect می تواند به بازی ها اضافه کند، بسیار خوب خواهند بود. به همین دلیل است که همکاری نزدیکی را با سازندگان مختلف در پیش گرفته ایم.

CVG: فکر می کنید که بتوانید شبکه Game for Windows Live را از حالت کنونی خارج کنید و چیز بهتری را به کاربرها نشان دهید؟

آنانگست: به نکته خوبی اشاره کردید. زمانی که این سیستم راه اندازی شد، ما چیزهایی مانند Achievementها، دوستان، بازی چندنفره و... را به آن اضافه کردیم. اما در اصل این چیزها کنسولی بودند و چندان برای PC مناسب نبودند. ما قصد داریم تا این ساختار را عوض کنیم و همچنین بازی های خوبی هم برای آن در نظر داریم. Microsoft Game Studio عنوان های بزرگ PC را در اختیار دارد. من به عنوان هایی مانند Halo روی PC فکر می کنم که بخش چندنفره آن ها مملو از کاربر است. برای ایجاد تغییرات در سیستم Game for Windows Live بود که ما بازی هایی مانند Age of Empires Online و Fable III را عرضه خواهیم کرد. در ادامه این روند ما بهتر و بهتر خواهیم شد. ما یک Marketplace جدید برای کاربران PC راه اندازی کردیم و به وسیله آن بازیکنان می توانند بازی هایی که سیستم Live را هم به همراه ندارند را خریداری کنند. با این کارها توانستیم بازیسازان را دوباره به عرضه ساخت بازی روی PC تشویق کنیم. زمانی که کاربرها امکانات خوبی داشته باشند، بازیساز هم می تواند بازی هایش را روی شبکه ما عرضه کند.

CVG: دوست دارید کدام استودیوی بازیسازی به شما زنگ بزند و بگوید که می خواهد یک بازی برای Kinect بسازد؟ دلیل انتخاب خودتان را هم بگویید.

آنانگاست: دوست دارم که استودیوی Twisted Pixel باشد. من ایده های آن ها را بسیار دوست دارم. من خودم از طرفداران بازی Splosion Man هستم. آن ها بچه های با استعدادی هستند و همیشه خبرهای بسیار خوب و شگفت انگیزی به ما می دهند، اما من بیشتر دوست دارم تا آن ها بازی هایی برای بازیکنان حرفه ای بسازند که بشود با Kinect بازی کرد.

CVG: موفقیت شما در کریسمس امسال چه چیزی را برای بازیسازان به همراه داشت؟

آنانگست: ما واقعا یک کریسمس فوق العاده را پشت سر گذاشتیم. ما برای عرضه Kinect بسیار هیجان زده بودیم. خیلی جالب بود که بازیسازان می آمدند و می گفتند که Kinect واقعا یک پلتفرم است. در این مدت ما Xbox 360 را با سرعتی بیشتر از همیشه به فروش رساندیم. Kinect رقم فوق العاده ای را از خود به جا گذاشت و این موضوع این فرصت را برای سازندگان فراهم کرد که بتوانند با این رقم بالای فروش، به سمت ساخت بازی برای Kinect بیایند. همچنین ما قصد عرضه SDK کنترلر Kinect را برای PC داریم تا بازیسازان بتوانند از آن روی PC هم استفاده کنند. کارهای بسیار جالبی را دیدیم که به وسیله Kinect روی PC انجام می شود. به همین دلیل گفتیم که با عرضه این SDK کاری کنیم که افراد مختلف بتوانند کارهای بهتری را هم با آن انجام دهند. همچنین این SDK از Windows Phone 7 هم پشتیبانی می کند و ما می توانیم به زودی شاهد کارهای جالبی باشیم که Kinect با WP انجام می دهد.

نویسنده: مجید نوردوستمصاحبه با آقای کوین آنانگست تهیه کننده Microsoft Ces2006_3_03

amir_king
کاربر خوب
کاربر خوب

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه