تماس‌هاي ناموفق هزينه‌اي براي كاربران ندارد

اذهب الى الأسفل

تماس‌هاي ناموفق هزينه‌اي براي كاربران ندارد Empty تماس‌هاي ناموفق هزينه‌اي براي كاربران ندارد

پست  amir_king في الأحد ديسمبر 05, 2010 8:28 am

رضا تقي‌پور در حاشيه برگزاري پنجمين سمپوزيوم دو سالانه بين‌المللي مخابرات در جمع خبرنگاران در خصوص محاسبه هزينه‌ تماس‌هاي ناموفق توسط همراه اول، اظهار داشت: تماس‌هاي ناموفق هزينه‌اي براي كاربر ندارد، هزينه‌ تماس‌هايي كه زير 3 ثانيه طول مي‌كشد اصلا در فاكتور و صورتحساب مشترك محاسبه نمي‌شود و به تعبيري ديگر تنها براي تماس‌هايي كه موفق به حساب مي‌آيند، هزينه شارژ مي‌شود.
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات تصريح كرد: در جلسه با كميسيون صنايع مجلس نمايندگان از اين موضوع نگران بودند كه همراه اول در مورد مكالمه‌هاي كمتر از يك دقيقه كه به صورت ناگهاني قطع مي‌شوند هزينه يك دقيقه را محاسبه كند، كه توضيح داده شد اين موارد به صورت ثانيه‌اي محاسبه مي‌شود و محاسبه دقيقه‌اي انجام نمي‌شود.
تقي‌پور ادامه داد: در اين مورد ممكن است ادعاي ديگري مطرح باشد كه در قطع مكالمه رشته كلام از دست خارج مي‌شود و يا در مكالمات داراي اختلال سكوت كلامي رد و بدل نمي‌شود كه اين موارد را به عنوان بحثي كه بايد مطرح مي‌كرديم در كميسيون تنظيم مقررات مورد بررسي قرار گرفته و گفته‌ايم كه اگر راه‌حلي برايش وجود دارد پيشنهاد دهند تا در كميسيون بررسي شود.
وي گفت: همچنين از اپراتورها نيز خواسته شده اگر پيشنهادي دارند ارائه دهند.
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات اضافه كرد: اما اين روالي است كه در دنيا لحاظ مي‌شود و هنوز راه‌حل اجرايي براي آن پيش‌بيني نشده است.
تقي‌پور تأكيد كرد: در اين زمينه اگر كسي پيشنهادي دارد استقبال مي‌كنيم تا اگر مي‌شود اين موارد را اندازه گيري و لحاظ كرد و در كميسيون تنظيم مقررات حتما به آن توجه خواهيم كرد.
amir_king
کاربر خوب
کاربر خوب

Posts : 204
Join date : 2010-11-02

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه


 
صلاحيات هذا المنتدى:
شما نمي توانيد در اين بخش به موضوعها پاسخ دهيد